22 MART
“Bilişsel Nitelikler ve Kariyer Stratejileri”
Online Konuşmacı: Mario SİKORA, Moderatör Dr. Öğr. Üyesi Özgü HAFIZOĞLU
Salon ve Saat: TURKUAZ SALON/ 09.00-09.45
Konuşmacılar: “Kaynaştırma Öğrencilerinin Mesleki Yönelimlerini Belirleme” Prof. Dr. İbrahim KISAÇ Pamukkale Üniversitesi Rektör Yardımcısı/ “İşletmelerde Yönetimsel Sürdürülebilirlik ve Yeni Kariyer Aksları Dr. Arş. Gör. Mehtap SARIKAYA/ “Nöro Girişimcilik” Dr. Öğr. Gör. Hicran Utkun DİNÇER AYDIN /
Salon ve Saat: KIRMIZI SALON/09.00-09.45
“Sağlık Turizmi”
Konuşmacı: Dr. Özgür SÖNMEZ(Sağlık Hizmetleri İlaç Tıbbi Cihaz Hizmetleri Başkan Yardımcısı)
Salon ve Saat: SARI SALON/09.00-09.45
“Kişisel Gelişim ve İş’te Yol Haritam"
Konuşmacılar: Erkay ÖZDEMİR, Harun YILMAZ, Sevgi TUNALI KABAÇALI (İŞKUR)
Salon ve Saat: YEŞİL SALON/ 09.00-11.45: (BİRİNCİ OTURUM)
13.00- 15.45: (İKİNCİ OTURUM)
“Kariyer Yolunda Girişimcilik”
Konuşmacılar Doç. Dr. Deniz KILINÇ(Bakırçay Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi)
Salon ve Saat: SALON-1/ 09.00-11.45
“Eti Bakırlı Ol Geleceği Şekillendir”
Konuşmacılar: Ali Murat ÖZÇELİK (Eti Bakır İnsan Kaynakları Müdürü)
Salon ve Saat: SALON-2/09.00-09.45
“EGESEM Tanıtımı-Europass CV Yazım Atölyesi” Doç. Dr. Arife KARADAĞ - Tuğba YİĞİT/ “Temel İletişim Atölyesi” Prof. Dr. Müjde KER DİNÇER/ “Etkili Mülakat Teknikleri Eğitim Atölyesi” Uzman Şendağ ALBAYRAK/
Salon ve Saat: SALON-3/ 09.00-11.45(BİRİNCİ OTURUM)
13.00-15.45(İKİNCİ OTURUM)
“EUROPASS Avrupa Standartlarında CV, Niyet Mektubu Hazırlama ve EUROPASS Araçlarıyla Avrupa Fırsatlarına Erişim”
Konuşmacı: M. Hüdazan YAŞİN (Mesleki Yeterlilik Kurumu)
Salon ve Saat: SALON-4/09.00-09.45
“Turizmin Yükselen Yıldızı Gastronomi "
Konuşmacılar: Ebru BAYBARA DEMİR Sosyal Girişimci Şef/ Doç. Dr. Turgay Bucak İzmir Aşçılar Derneği Başkanı, DEÜ Gastronomi ve Mutfak Sanatları Anabilim Dalı Başkanı/ Hüseyin PANCAR Şef Alavya / Mustafa DUMANLIDAĞ Şef Alaçatı Avrasya/ Yeşim YÜKSEL Çeşme Tarımsal Kalkınma Kooperatif Başkanı, Sosyal Girişimci/ Tuğçe DEMİREL Gastronomi ve Mutfak Sanatları Yüksek Lisans Öğrencisi /online konuşmacı Agnes Toth/ Nar Gourmet-Şef
Salon ve Saat: KIRMIZI SALON/10.00-10.45
“Aselsan'da Yaşam”
Konuşmacılar: Hande EKİCİ (Aselsan İnsan Kaynakları Kıdemli Uzman)
Salon ve Saat: SARI SALON/10.00-10.45
“LCW Mülakat Simülasyonu”
Konuşmacılar: Banu MENGİ (Merkez İşe Alım Müdürü),
Sevdenur BÜYÜKTAĞ (İşe Alım Account Manager)
Yeliz SEKİZKARDEŞ – (İşe Alım Account Manager)
Salon ve Saat:SALON-1/10.00-10.45
“Bruxircle Platformu Avrupa'da Eğitim ve Kariyer Fırsatları”
Konuşmacılar: Işıl ERGEÇ(Bruxircle Kurucu Direktörü), Fatin R. DURUKAN (Bruxircle Akademik İçerik ve Politika Danışmanı)
Salon ve Saat: SALON-2/10.00-10.45
“Öğrenci 2.0/ Üniversiteli 2.0 Kağıttaki CV'mi? Hayattaki CV'mi? Öğrenciden CEO'mu olur?”
Konuşmacılar: Özel Aytun TÜRKOĞLU İş İnsanı, Konuşmacı, Yazar/- Güney SEVİNDİK Etkin Kampüs Kurucusu, Girişimci Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül DÖNMEZ(Tınaztepe Üniversitesi)
Salon ve Saat: SALON-4/10.00-10.45
“Ebiltem-TTO Girişimcilik Paneli” –
Konuşmacılar: Prof. Dr. Özge ANDİÇ ÇAKIR (Yenilikçilik ve Girişimcilik Bölümü EBİLTEM Müdür Yardımcısı)
Mehmet TUNÇKANAT (İnci Holding Teknoloji Direktörü)
Cenk ACIMAZ (Kutlusan Kafes Ekipman ve Hayvancılık San. Tic. ve A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürü)
Murat ÖZDEMİR (Askon Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı)
Salon ve Saat: KIRMIZI SALON/11.00-11.45
“Tasarım Odaklı Düşünce”
Konuşmacı: Emrah KOZAN (Tasarımcı, Eğitmen, Yazar)
Salon ve Saat: SARI SALON/11.00-11.45
“Başarıya Giden Yolda 21. yy Yetkinlikleri”
Konuşmacı: Dr. Ali Galip AYVAT (Yaşar Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı)
Salon ve Saat: SALON-1/11.00-11.45
“Mutlu Bakış Projesi”
Konuşmacı: Tunahan EROĞLU (Polis Memuru)
Salon ve Saat: SALON-2 11.00-11.45
“Akademi’de Kariyer Paneli”
Konuşmacılar: Prof Dr. Sacit Hadi AKDEDE (Bakırçay Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi), Dr. Öğr. Üyesi Derya ÇINARSağlık Bilimleri Fakültesi), Doç. Dr. Deniz KILINÇ (Mühendislik Mimarlık Fakültesi), Arş. Gör. Munise Seray GÖNCÜ DÖNER (Hukuk Fakültesi)
Salon ve Saat: SALON-4/11.00-11.45
“Genetik ve Psikolojik Açıdan Gelecek: Dünya Nereye Gidiyor”
Konuşmacılar: Prof. Dr. Korkut ULUCAN ve Doç. Dr. Mehmet ŞAKİROĞLU
Salon ve Saat: KIRMIZI SALON/13.00-13.45
"Gönül İster ki Hep Seni Seçsinler"
Konuşmacılar: Öğr Gör. Erdem EREM ve Mustafa BAYINDIR
Salon ve Saat: SARI SALON/13.00-13.45
“Geleceğine Yön Ver! (İş İlanı İnceleme, Özgeçmiş Hazırlama ve Mülakat)”
Konuşmacı: Dr. Senem YILMAZ (Yaşar Üniversitesi Kariyer ve Mezunlar Merkezi Müd./ Müdür)
Salon ve Saat: SALON-1/ 13.00-13.45
“İK Profesyonellerinin Gözünden Yeni Kuşak ve Kariyer Paneli”
Oturum Başkanı/Prof. Dr. Pınar SÜRAL ÖZER (DEÜ Kariyer Planlama ve Mezunlarla İlişkiler Koordinatörü) Konuşmacılar: Füsun TOROS (Agrobest Grup İK Koordinatörü), Aylin ÖZİZMİR (Founder, Flama Strategic Career)
Salon ve Saat: SALON-2/13.00-13.45
“Kalite Sektörünün İşe Alım Süreçlerine Etkisi ve ISO9001:2015 KYS Bilgilendirme Eğitimi”
Konuşmacılar: Mustafa CİHAN (Sigmacert Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı)/ Rukiye ADBAY CİHAN (Sigmacert Şirketler Grubu Akademi Müdürü)
Salon ve Saat: SALON-4/13.00-15.45
“TEKNOPARK Paneli”
Konuşmacılar: Prof. Dr. A. Behiç TEKİN (Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi), Dr. Murat ÖDEMİŞ (Univenn Start-Up Studio Founder)/ İlker BAŞARAN (Dynel Elektromekanik Co-Founder)/ Sinan Nuri NANE (Anova Ar-Ge Özel Projeler Takım Lideri)/ Moderatör: Anıl BAYBURA (Ege Teknopark Koordinatörü)
Salon ve Saat: KIRMIZI SALON/ 14.00-14.45
“Günümüzde Dijital Sanat ve Tasarım, NFT Nedir?”
Konuşmacı: Özge MARDİ Sanat Yönetmeni, Eğitmen, Yazar
Salon ve Saat: SARI SALON/14.00-14.45
“Kamuda Kariyer Olanakları”
Konuşmacı: Uzman Muammer ÇAKAR(Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı)
Salon ve Saat: SALON-1/ 14.00-14.45
“Herkes İçin Oyun, Her Yerde Oyun Atölyesi”
Konuşmacı: Eğitmen Resul AYDOĞAN (Eğitsel Oyunlar Akademisi)
Salon ve Saat: SALON-2/14.00-14.45
“1 Milyon İstihdam Projesiyle Bilgi Teknolojileri Alanında Kariyer Sahibi Olun”
Konuşmacı: Emre ALIÇ ( Hazine ve Maliye Bakanlığı 1 Milyon İstihdam Projesi Yöneticisi)
Salon ve Saat: KIRMIZI SALON/ 15.00-15.45
“İş Bulma ve Doğru CV Hazırlama Üzerine Tavsiyeler”
Konuşmacı: - Gökhan ERDOĞAN (Gi Group Ulusal Operasyonlar Müdürü) –Yeşim ÖZDEMİR (İşe Alım Uzmanı)
Salon ve Saat: SARI SALON/15.00-15.45
“KOSGEB Ar-Ge, Ür-Ge ve İnovasyon & Girişimcilik Destekleri”
Konuşmacı: Gözde Gülen TUNCER (KOSGEB KOBİ Uzman Yardımcısı)
Salon ve Saat: SALON-1/15.00-15.45
“Erasmus+ ve Avrupa Dayanışma Programları”
Konuşmacı: Salih KURAL(Ulusal Kalkınma Ajansı Uzman Yardımcısı)
Salon ve Saat: SALON-2/15.00-15.45
EGE ÜNİVERSİTESİ DEVLET TÜRK MUSİKİSİ KONSERVATUVARI DÜNYA MÜZİKLERİ ORKESTRASI
Salon ve Saat: TURKUAZ SALON/17.00-18.00